Horoskopy na rok 2018

Horoskopy  na rok 2018 pro jednotlivé znamení

 

Horoskopy na rok 2018 je dobré brát jako vodítko pro to, co bychom si měli pohlídat nebo na co se více zaměřit. Rozhodně se nejedná o jednoznačnou a doslovnou předpověď. Pamatujte, že před čímkoli jiným má přednost vaše vlastní úvaha a vlastní rozhodování  a zdravé uvažování.

Pro jednotlivé znamení je dobré si přečíst všechny 3 dekany.

Beran

Beran ovlivněný rybami 1.DEKAN (21-31.3.)

Horoskopy na rok 2018 předpovídájí pro berany, že první polovina roku 2018 bude o poznání klidnější oproti předchozím letům. Uran již nebude okupovat jejich znamení. Byly to těžké zkoušky pro všechny Berany, někteří řádění uranu přestáli a jiní ne. Velkou podporu pro Vás berany tvořila rodina a vaši nejbližší. Po působení uranu ve vašem znamení budete silnější vyzrálejší. Tvrdší ke svému okolí. Rok 2017 jste se možná nemohli hnout z místa tento rok se ledy pohnou. Budete veselejší a pocítíte lehkost. Saturn v Kozorohu Rybko-berany donutí si udělat v životě akurátní pořádek. Při prosazování nových pořádků a metod by neměli být příliš drsní, aby své okolí neodradili hned v začátcích.

Ke konci roku můžete seknout například s kouřením nebo přejídáním 🙂

Ke konci roku 2018 by se mohl vrátit problém, který v minulosti nevyřešili. Nebo se jím záměrně nechtěli zabývat.

Doporučení: Rekapitulujte svoje problémy a slabiny a řešte je v čas, aby jste ke konci roku předešli nepříjemnému překvápku.

Beránek-Beran 2. DEKAN (1-10.4.)

Zrozenci druhého dekanu budou v tomto roce 2018 poměrně v klidu. A to bude značná změna oproti předchozím 7 letům. Nebylo to lehké, ale posílilo vás to.Změny by měli berani-berani směrovat do druhé poloviny roku. Kdy jim bude obzvláště přáno a změny budou mít ve směs pozitivní dopad. Pracovní vztahy se uklidní a bude čas i na nějakou tu radovánku.

Beran-Býček 3. DEKAN (11-20.4)

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Uran je stále ještě ve vašem dekanu aktivní. Buď to obezřetní kontrolujte každý platební doklad a uzavřené smlouvy.Buď opatrní na cestách a kontrolujte všechnu práci dvakrát. Nečekané komplikace čekejte na každém kroku. Hodně relaxujte a pokud to půjde hodně odpočívejte. Výchozí informace pro Berany Býčky je ta, že přechod Uranu na ně bude působit několik měsíců až rok a půl. Tento horoskop sice není příliš příznivý, ale žádnou paniku. Protože klíčem k překonání tohoto období je právě klid a ostražitost, dobře si uvařit a pořádně se na to vyspat! Důvěřovat jen nejbližší rodině, která vás podpoří stejně jako vy podporujete ji. Ačkoli zkoušky a situace budou přicházet nečekaně. Je dobré je, se na ně připravit. Relaxací, dvojitou či trojitou kontrolou všech finančních záležitostí a pracovních úkolů, které vám jsou svěřeny. Dejte si na rozhodování ohledně důležitých záležitostí dostatek času. Kontrolujte si peníze vrácené u pokladny. A pravidelně sledujte částku na výplatnici. A hlídejte si, kde máte peněženku.

Býk

Býk beránek 1.DEKAN

V roce 2018 na vás čekají velké změny, budou hodně napínavé a pravděpodobně v následujících letech změníte práci. Změny budou radikální a nečekané.Budete se divit co za následujících 7 let všechno stihnete a prožijete. Práce, ke které se dostanete, bude pravděpodobně velice odlišná než na co jste v dosavadním životě byli zvyklí. Náročné situace se na vás budou hrnout na každém kroku. Opět je pro zvládnutí následujících situací důležité se spojit nejen s rodinou, ale i přáteli narozenými ve znamení Berana. Kteří mají období, které bude pro vás trvat sedm let. Už úspěšně za sebou a mohou pro vás být inspirací. Poradit vám a psychicky vás podpořit. Následujících sedm let je pro vás vhodné období pro vzdělávání(dokončování školy, kurzy) i získávání informací z alternativních zdrojů. Dávejte na sebe pozor neriskujte a nechte druhé ať vám pomohou. Nepřehánějte to s alkoholem a ve střízlivém stavu s rychlou jízdou. Nehazardujte. Vaše milostné vztahy se budou v průběhu let výrazně měnit. Proto je důležité se spoléhat hlavně na rodinu tím má horoskop na mysli vaše rodiče pokud ještě žijí a na vaše děti. Pokud s nimi máte dobré vztahy.

Býček býček 2. DEKAN

Rok 2018 by mohl být ještě poklidný. Nic méně by se měli pomalu připravovat na velké změny, které je čekají od roku 2019 a léta následující. Dokud máte čas srovnejte si vaše záležitosti a očistěte se sebe i své nejbližší od negativních energií, které se okolo vás stahují. Negativními energiemi má horoskop na mysli vyřešit si vztahy ohledně majetku ve společném vlastnictví. Popohnat vaše děti, aby se stali zodpovědnými a nezatěžovali vás svými excesy.

Také práci si upevněte dokud máte ještě možnost. Protože rok 2018 vám přináší zvýšenou kreativitu a plodnost. Můžete přihlásit nějaký svůj zlepšovák, nebo se blýsknout před vedením svými novými nápady. Ke konci roku se budou věci, které jste v minulosti rozjeli poněkud táhnout.

Býčci blíženečci 3. DEKAN (11-20.5.)

V minulých letech žili zrozenci 3. dekanu v nejistotě. V tento rok přináší pozitivní změny. Nastartuje se pozitivní dlouhodobý vývoj.Partnerské a pracovní problémy budou zapomenuty. Vylepšení image a změna životosprávy bude možné a velmi přínosné. Aktivity, které v roce 2018 započnou přinesou plody v roce 2019 a pozdějších letech. V roce 2018 bude přát ručním pracím a rozjedu drobného podnikání.

Blíženci

Blíženci ovlinění býkem 1. dekan (21-31.5)

V roce 2018 bude úleva blíženců značná. V minulých letech prožívali zrozeci prvního dekanu těžké chvíle. Průšvihy je provázeli na každém kroku, ale nebyli v tom jistě sami. Tyto situace už nehrozí, ale ještě nejsou blíženci zcela mimo nebezpečí. Budou se pohybovat v iluzích a nejen že iluze budou přijímat od jiných, ale budou je sami i vytvářet. Nesmí se nechat svést ani dalšími svody jako jsou drogy a alkohol. Neberte si úvěr v roce 2018 a neriskujte.

Na podzim nečiňte zásadní rozhodnutí, dejte si oddych a nevrhejte se do nebezpečí.

Čistí blíženci 2. dekan (1-10.6)

V minulých letech jste si v životech dělali pořádek. Ten byste měli udržet. Neunikejte realitě a nepodléhejte drogám. Pozor si dávejte na zdraví a při sportu postupujte velmi opatrně a své síly nepřeceňujte nejen ve sportu, ale i v práci. Po celý rok bude na místě opatrnost.

Blíženci ovlivnění rakem 3. dekan (11-20.6)

Věci, kde blížence bota tlačí by si měli dávat do pořádku. A vyřešit je dokud je čas. Nic neodkládejte. Při výběru partnera se pravděpodobně rozhodnou, partner nebude sice ideální ale postupně se situace okolo vaši milostných vztahů bude ještě zlepšovat. Legalizace nemanželského svazku je také ve hře. Zdravotní problémy bude nutné také řešit a upravit i životosprávu.

V práci se vám ke konci roku bude dařit, přijde ocenění za dobře odvedenou práci.

Rak

Rak ovlivněný blíženci 1.dekan (21.6-1.7)

Tento rok bude pro raky velice významný, obtížné situace vyřeší. Dojde k ocenění jejich dlouhodobé práce. A mnozí zrozenci najdou zajímavou práci, kterou si zaslouží. Raci najdou životního partnera a v některých případech lze čekat i manželství. Zelenou má v tomto roce vzdělávání a dovzdělávání. Umělecká činnost je důležitá pro každého raka, protože se jejím prostřednictvím dají krásně a jednoduše vyjádřit jejich city. Raci jsou vždy city zaplaveni.

Čistí Raci 2. DEKAN (2.7-11.7)

Velké změny budou provázet raky celým rokem 2018. Změny budou pozitivní a pomalá račí povaha nebude namístě. Dělejte změny a rychle. Zdravotní potíže odezní. Čas bude pro lásku, do života jim vstoupí příjemná osoba. Příznivá doba bude tento rok pro studium a skládání zkoušek. Excelovat budou raci, kteří věnují sociální práci nebo pečují o nemocné. Změna zevnějšku, tyto změny budou k lepšímu.

Raci ovlivnění Lvem 3. DEKAN (12.7.-22.7)

První polovina roku bude napjatější, takže abyste to ustáli, odpočívejte a šetřete se. Čekejte celkovou změnu vašeho života. Nebezpečné aspekty vašeho horoskopu 2018 vám připraví perné chvilky. Připravte se na veletoče, které nebudou příjemné. Pro vaše uklidnění ostatní znamení na tom nejsou o moc lépe. A pravděpodobně ještě nějakou dobu se budou se zhoršenou situací potýkat. V druhé polovině roku bude líp. A raci si oddychnou.

Lvi

Lvi ovlivnění rakem 1.DEKAN (23.7.-1.8.)

Lvi by měli být opatrní v první polovině roku. Jejich život se několikrát otřese.Tyto otřesy budou opravdu nebezpečné. Proto je třeba dávat na sebe pozor při řízení auta a při sportu. Pokud možno neměnit práci a partnera. Neklid je bude provázet následující 3 roky. Kolo štěstí se bude otáčet pro tyto zrozence neuvěřitelně rychle. Takže se snažte se usadit a zakotvit v přístavu s klidným a vyrovnaným partnerem, pokud možno rychle, aby vám přístav pomohl přečkat. Až se k vám štěstěna obrátí zase zády.

Čistí Lvi 2. DEKAN (2-12.8)

Rok 2018 bude plynout v poklidném duchu. Nebude čas ke změnám ani zaměstnaní ani životního partnera. Ohlédnout se zpátky a bilancovat, co se jim povedlo a čeho se v dalších letech vyvarovat.

Měli by potlačit sklon k přirozené autoritě a také aroganci. Arogance je lvům velice vlastní a dost jim škodí. Mohli by na to doplatit příští rok. Proto s provokování šéfové nebo šéfa opatrně. Jste schopní a chytří a pracanti. Ale pro tento a příští rok se držte s předváděním na uzdě. Někteří méně schopní jedinci by vám mohli zavařit.

Lev ovlivněný Pannou 3. DEKAN (12-22.8)

Změny pro lvi ovlivněné pannou budou dobré. Přijdete si na své v zaměstnání a při peněžních transakcích, kdy budete tento rok příjemně v plusu. Zlepší se vaše pracovní pozice. Partnerský vztah bude vykazovat stálost a dlouhodobost. Příjemně se budou cítit při sportu a venkovních volnočasových aktivitách. Na spadnutí pro některé Lvíčky je založení rodiny. Nová plány realizujte bez obav a s velkým nadšením.

Panny

Panny ovlivněné lvem 1. DEKAN (23-1.9)

V minulých letech byla zkoušena trpělivost a odolnost tohoto znamení. Komplikace se vršili jedna na druhou a jakoby neměli konce. To je ale již minulostí. Dostaví se velká úleva a vše půjde jakoby snáze. Panny se nemusí obávat lží a intrik jako v minulosti. Bohužel si musí dávat dost pozor, aby sami nic podobného sami nevytvářeli. Je důležité nepřeceňovat vlastní síly a finanční možnosti. Dalším kamenem úrazu může být povyšování se nad ostatní a podceňování soupeřů.

Čisté Panny 2. DEKAN (2.9-12.9)

Rok 2018 bude pro tyto panny klidný a plný pochopení ze strany bližních. Věci se pomalu dávají do pohybu, dlouho neřešené problémy se začínají vyjasňovat. Dejte pozor na přehnaná očekávání a nejistotu. Která vás může užírat uvnitř. Na různé nekalé praktiky si dávejte pozor v první polovině roku. Některým se nevyhnou ani zdravotní komplikace, ale přednost by měla mít samozřejmě prevence. Situace se zcela zklidní. Následující roky 2019 a 2020 budou ve směs příznivé. Pany se budou více věnovat samostudiu a doplňovat si znalosti školeními, kurzy a návštěvami večerní školy. Budou velmi šťastné, protože přijímaní nových poznatků je díky merkuru, který vládcem jejich znamení. Pro ně velice přirozené.

Panna ovliněná váhou 3.DEKAN (13-22.9)

V roce 2018 si panny vyhrňte pořádně rukávy. Budete to potřebovat, dávejte okolí jasně najevo co si myslíte, i když to nebude zrovna příjemné. Tím okolí pochopí, že si s vámi nebude hrát jako kočka s myší. Mnohé panny si tak ušetří čas. V tomto roce mohou opět nastoupit do přerušeného studia, znovu začít studovat pro ně důležitý a zajímavý obor. Mohou se posunout ve znalostech, které bezprostředně ovlivní jejich budoucí pracovní vývoj. Druhá polovina roku bude klidnější a vše bude probíhat hladce a bez dalších problémů.

Váhy

Váha ovlivněná pannou 1.DEKAN

Pozor si dávejte na zdraví, v horoskopu máte zhoršení zdraví. Neklesejte však na mysli. A v čas vyhledejte příslušného odborníka. Pozor si dávejte na konzumaci ostrých a kořeněných jídel. Která se mohou projevit na zhoršení vaší pokožky. Ve vztazích u vah prvního dekanu bude rušno, ale při výběru správného parťáka pro život budou mít šťastnou ruku. V druhé polovině roku na některé čeká i svatba. Příští dva roky budou pozitivní.

Čisté Váhy 2. DEKAN

Zklidnění bude výrazné, pravdopodobně dojde k rozchodu s dlouholetým partnerem nebo k dočasnému odloučení. Nebo se partnerské vztahy vyčistí a zcela změní a budou pozitivní a snadné. Dojte k vyřešení hned několika situací. Váhy se dostanou k partnerovi, kterého vždycky chtěli. Bude to pravděpodobně perný rok, ale některé váhy budou na konci roku budete volné a připravené na další lepší vztah.

Váhy ovlivněné štírkem 3.DEKAN

Ostražitost je na místě i v tomto roce. I když vliv uranu již nebude tak silný. Bude vás provázet těžká a hodně náročná energie. Není třeba se bát jen je nutná kontrola a dostatečný přehled o finančních a majetkových záležitostech. Je potřeba zatnout zuby a dřít. Zdraví by mělo spíše horší.

Štíři

Štíři ovlivněny vážkami 1.DEKAN

Velké štěstí je připraveno pro štíry při tomto postavení planet bude vhodná doba pro změnu zaměstnání, pro dlouhé nebo krátké cesty. Životní energie štíra bude na vzestupu. Zdraví se jim výrazně zlepší a po psychické stránce se budou cítit velmi dobře. Ženy budou přitahovat mladší partnery a budou mít velkou jiskru. Muži se budou cítit, že mohou skály lámat. Studium jim tento rok půjde téměř samo.

Čistí Štírkové 2.DEKAN

Pro tento rok si nachystejte změny, které chcete udělat. Sláva a zásluhy vás neminou. Příznivá doba bude pro povýšení a nastartování úspěšného podnikání. Pozor na případné nepřátele, které si naděláte nedostatkem. Za pár let byste na svoji zpupnost mohli tvrdě doplatit. Nic méně bude ten rok pro Vás požehnáním a vše se bude odvíjet v pozitivním duchu a pro vás se skvělými vyhlídkami.

Štír ovlivněný Střelcem 3. DEKAN

Vaše štěstí se bude stupňovat v roce 2018 a zaznamenáte výrazný posun k lepšímu. Mezilidské vztahy budou skvělé a je šance na zplození potomka. Štěstí vás bude provázet i profesním životě. Kreativita se může projevit různými způsoby postavením domu, vytvořením uměleckého díla, manuální zámovými činnostmi jako je pečení, vaření, vyšívání a šití a háčkování nebo pletení košíků a rohoží. Cestování do ciziny je dobře tento rok aspektováno. Úspěch budete mít v sociální oblasti při pomoci starším lidem a dětem.

Střelci

Střelec ovlivněný štírkem 1.dekan rok 2018

V minulých letech na sobě museli tito zrozenci střelce tvrdě pracovat. Tento rok bude pro střelce vysvobozením z tvrdé práce. Ne že by povinností bylo méně, ale tím že si udělali v minulých letech v životě pořádek. Půjde jim vše více od ruky a budou mít ten rok na růžích ustláno. Pozor však na trny. Plány se jim mohou začít postupně plnit a šance bude pro zlepšování životního standardu. Ještě lepší bude druhá polovina roku, která bude nejlepší za celé dvě dekády a tento trend bude pokračovat celý rok 2019.

Čistí střelci 2018 2. Dekan 2018

Dostaví se úleva a bude velmi silná. V minulých letech jste měnili zaměstnání, pracovali v cizině a zkoušeli jste nové věci,poznávali nové lidi, hledali sami sebe. Užili jste si spotu legrace a teď je třeba se posunout dál. Doba byla samozřejmě v některých ohledech i těžká valily se na vás nečekané úkoly a vy jste jim museli postavit. Řešili jste spoustu praktických záležitostí a nyní už je to u konce. Počátkem roku 2018 se situace stabilizuje. Konečně se dočkáte také nějakého oceně a odměny za svoji práci, kterou již delší dobu vykonáváte nebo práci změní a změnu bude k lepšímu. Dávejte si pozor na vychytralost kamarádíčků a kolegů či tak zvaných přátel. V tichosti a klidu se připravujte na šance, které k vám na roku 2018 a v roce 2019 přicházejí a které jste si za dřinu zasloužili.

Střelec s vlastnostmi kozoroha 3.DEKAN

Řád a pořádek bude pro toto znamení bodem číslo jedna v ROCE 2018. Některé riskantní kroky a počinky by jim mohli vyjít a mohl z toho být i zisk. Ale vždy svoje riskantní kroky konzultujte s někým kdo má zkušennosti a myslí to s vámi co nejlépe.Většinou to je vlastní otec nebo vlastní matka. Vyřešte si majetkové záležitosti ve společném vlastnictví. Hlídejte si své zdraví a případné náznaky zhoršení je třeba hned řešit.

Kozoroh

Kozoroh ovlivněný střelcem 1.DEKAN

Hodně práce a starostí a problémů nebudou to cítit tak těžce jako jiná znamení, protože jsou se Saturnem přátelé. Na konci budou lepší lidé a všechno, co kozorozi podniknou bude pro jejich velké dobro. Překvapení budou příjemná a potěšující, odmění za snahy a píli. Povýšení v zaměstnaní a svatba. Schopní kozorozi si se mají určitě na co těšit a dobře aspektovány jsou výlety do ciziny nebo cesty po vlasti jako obchodní zástupci nebo jako obchodníci.

Čistí Kozoroh 2. DEKAN

Tento rok se kozorohům uleví. Zdraví budou mít solidní jen je třeba si hlídat stravování a správné biorytmy. Jsou zemské znamení, které je závislé na dodržování zvyků a rituálů. Vhodná doba bude pro započetí či dokončení dálkového studia. Kozorohy čeká spravedlnost, která může hovořit pro ně nebo i proti nim. Velké plány se nejspíše uskuteční až v dalších letech. O to budou úspěšnější a budou mít dlouhodobější dopad.

Vodnář

Kozoroh ovlivněný Vodnářem 2018 1. DEKAN

Tento rok bude krutý a nebude pro toto znamení lehký. Aspekty horoskopu budou drsné tento rok a několik dalších let. Nebude to jednoduché některé události v životě kozorohů budou až na hraně jejich možností. Bude je provázet neschopnost pohnout se z místa. Pro vodnáře, kteří si snaží najít práci to bude v první polovině roku neúspěšná doba. Věci se zvolna začnou hýbat příští rok na konci. Dojde k odlehčení vaší situace a vy si bude moc lehce pískat. Změny se týkají vaší práce, dlouhodobého partnera i zdravotního stavu.

Čistý vodnář 2.DEKAN

Poklid se bude linout celým rokem 2018, aktivy se ale nebudou hýbat, tak jak by vodnáři chtěli. Což je trochu smůla, s ohledem na jejich vzdušný živel. I když mají vzdušný živel je třeba se tento rok držet při zemi a poslouchat odborníka, který narozen v zemském živlu.

Tento rok to bude spíše plavba proti uragánu. Nepodceňujte přátele a už vůbec ne nepřátele. Protože už o vás mnoho ví. Vypořádat by měli majetek ve společném vlastnictví vztahy k nezletilým dětem a k partnerovi. Důsledně si hlídejte všechny majetkové záležitosti a neberte si hypotéky ani půjčky na dlouhodobý majetek. Druhá polovina roku bude příznivější a věci se maličko začnou hýbat. Ale důležitá rozhodnutí nechte až na rok 2019.

Vodnář ovlivněný rybou 3. DEKAN

Úleva nastane v roce 2018, přijdou nové změny možnosti a šance. Nové aktivity, které by mohli přinést do jejich života nové světlo. Štěstí si vás najde samo. Budou přicházet nové pracovní příležitosti. Někteří najdou toho pravého nebo pravou. Zbavení se neřestí. V druhé polovině roku si musí hlídat to co získali. Ve druhé polovině roku buďte opatrní. Štěstí je jen muška zlatá, tak si nedělejte nepřátele a své přátele si prověřujte. Se zdravím neriskujte.

Ryby

Ryby ovlivněné vodnářem 1.DEKAN

Tento rok bude nezapomenutelný budou si ho užívat se vším všudy. Tento rok bude přestupní stanicí do velkého světa. Bude to přelomový rok, zažijí příjemná překvapení a neskutečné veletoče, o kterých se jim ani nesnilo. Nebudou moct uvěřit vlastním očím a uším. Všechno půjde většinu roku hladce a okolnosti budou hrát těmto zrozencům do karet. Výdobytky, které získají tento rok budou trvalé a budou se z nich těšit i roky následující. Ten rok položte základ všemu, co chcete, aby přetrvalo dělší dobu. Jako je úspěšné podnikání, založení rodiny a stavba domu a vstup do nového zaměstnání.

Čisté ryby 2.DEKAN

Úleva, která se dostaví. Lze očekávat velké změny. Ryby by měli více chodit do společnosti, prosadit své zájmy a započít novou kapitolu svého života. Ve společnosti potkají důležité, kteří jim pomohou v jejich aktivitách a přáních. Vhodný pro ryby je tento rok ke kreativním činnostem od vaření po psaní knih. Budou oceněny jejich snahy z minulých let. Tento rok nastává příznivý zlom v jejich životě, který povede ke dlouhodobému štěstí.

Ryba ovliněná beranem 3. DEKAN

První polovina roku bude ve znamení řešení problému. Sjednání spravedlnosti a dosažení jistot ve všech oblastech. Druhá polovina roku bude skvělá a důležitá pro jejich další život. Těmto rybám se rozjasní svět a budou motivovány k aktivitám i činnostem. Jejich intuice bude na vzestupu. Dojde k proměně osobnosti a to slibuje velká pozitiva do dalších let. V tomto roce bude horoskop přát kreativitě a originalitě ve všech tvůrčích činnostech. Zdraví se zlepší a zlepšení přetrvá do dalších let.

Dále by vás zajímat

Počasí pro Českou republiku